Spotkanie w Cechu na temat "Obniż koszty i zainwestuj w ekeologię" - 19 listopada 2015r., godzina 16.00
piątek, 13 listopada 2015 08:52

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryficach zapraszam Państwa na spotkanie, które odbędzie się w dniu 19 listopada 2015r., o godzinie 16.00 w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryficach na temat "Obniż koszty i zainwestuj w ekologię".

W trakcie spotkania zostaną omówione następujące tematy :

- Inwestycje w instalacje fotowoltaniczne - zasady działania (wytwarzanie własnej energii elektrycznej), symulacja opłacalności, możliwości dotacji dla form i gospodarstw domowych,

- termomodernizacja budynków mieszkalnych - dotacje na docieplenie budynków, modernizacje instalacji wewnętrznych i wymianę źródeł ciepła.

Spotkanie poprowadzi osoba posiadająca doświadczenie w pisaniu wniosków o środki na tego typu przedsięwzięcia. Po spotkaniu odbędą się indywidualne konsultacje dla zainteresowanych osób.

Organizator spotkania zapewnia kawę, herbatę oraz catering.

Andrzej Pinczewski

Dyrektor biura Cech